Квітень 4, 2018

Як долучитись до кампанії?

1. Проглянь карту нижче. Наші волонтери тут позначили найближчі плани капітального ремонту або реконструкцій вулиць, де відповідно до Велоконцепції Києва, має бути створена велоінфраструктура

2. Знайди вулицю або декілька, на яких для тебе важливо отримати якісні та безпечні умови для проїзду велосипедом

3. Служба зворотнього зв’язку з мерією 1551: відкрий мобільний додаток (Android або iOS) або сайт.

4. Надішли пропозицію щодо облаштування велоінфраструктури на цій вулиці. Ми зробили кілька варіантів як може виглядати текст такої пропозиції, можеш використати цей або написати свій власний.

5. Напиши будь-який пост про своє звернення у Фейсбуці з хештегом #будуй_велодоріжку. Бажано з назвою об’єкту, про який відправлено пропозицію, та запрошенням друзів повторити ці 5 кроків.

 

Чернетки текстів звернень, які можуть пришвидшити твою задачу:

Варіант 1

З аналізу Програми економічного та соціального розвитку Києва на 2018-2020 мені відомо про наміри провести капітальний ремонт/реконструкцію (обрати варіант відповідно до об’єкту) вулиці ________ (додайте назву вулиці, площі тощо). Також я знаю, що відповідно до нещодавно затвердженої Концепції розвитку велосипедного транспорту ця вулиця/площа є важливим елементом майбутньої веломережі Києва.

Я проживаю/працюю/гуляю (оберіть свій варіант) поруч і прагну використовувати велосипед для поїздок містом. Я хочу бачити Київ безпечним та зручним для пересування велосипедним транспортом, тому пропоную міській адміністрації в рамках проведення запланованих робіт з ремонту/реконструкції (обрати варіант відповідно до об’єкту) вулиці __________ (додайте назву вулиці, площі тощо) обов’язково врахувати потреби велотранспорту та облаштувати велосипедну інфраструктуру. Я особисто та мої друзі будемо вдячні за розвиток умов для руху велосипедом у Києві і зокрема на вулиці ________ (додайте назву вулиці, площі тощо).

 

Варіант 2

Київська міська рада у лютому одностайно підтримала рішення про затвердження Концепції розвитку велосипедного транспорту у Києві. Міський голова Віталій Кличко неодноразово заявляв про наміри продовжувати інтенсивно відновлювати вулиці міста. Як мешканець/мешканка/активний користувач (оберіть свій варіант) вулиці _____ (додайте назву вулиці, площі тощо) звертаюсь до вас з проханням проектом капітального ремонту/реконструкції (обрати варіант відповідно до об’єкту) цієї вулиці обов’язково передбачити створення зручних та безпечних умов для пересування велосипедним транспортом. Цей об’єкт є на карті велосипедної мережі, затвердженої разом з велоконцепцією, тому проведення капітального ремонту/реконструкції (обрати варіант відповідно до об’єкту) є чудовою нагодою розширити велосипедну мережу Києва без потреби виділяти додатковий бюджет.