Квітень 4, 2018

Про кампанію

У лютому 2018 року Київрада затвердила Концепцію розвитку велосипедної інфраструктури Києва – стратегічний документ, який комплексно розглядає потреби і майбутні переваги від розвитку велосипедного транспорту у Києві. Концепція містить декілька карт, зокрема, загальну карту транспортних веломаршрутів, рекреаційні веломаршрути в зелених зонах, приміські велосипедні маршрути, що дозволять доїхати велосипедом з міст-сателітів до, наприклад, кінцевих станцій метро.

Зараз різні комунальні компанії КМДА запускають будівництво, ремонти та реконструкції низки вулиць та інших об’єктів. На будівництво, ремонти і реконструкції у найближчі роки виділять 1,082 млрд грн. В рамках таких робіт на цих вулицях може з’явитись і велосипедна інфраструктура без потреби виділяти додаткові спеціальні бюджети суто на розвиток велотранспорту.

Волонтери ГО “Асоціація велосипедистів Києва” проаналізували, де плани ремонтів вулиць, зелених зон та інших об’єктів перетинаються з картами велосипедних маршрутів, визначених у велоконцепції.

Якщо ти мрієш бачити більше користувачів велотранспорту у Києві, своєму районі та на своїй вулиці,
запрошуємо у простий спосіб стати частиною кампанії #будуй_велодоріжку.

П’ять простих кроків з твого боку і Віталій Кличко дізнається, як багато людей чекають на появу якісних велосипедних доріжок, смуг та іншої велоінфраструктури!